Hurgada

E-kaina.lt

Ekskursijos Hurgadoje

Ekskursijos Hurgadoje

Koralų draustinis

Šarm al Naga - 40 kilometrų nuo Hurgados esantis koralų draustinis. Ši unikali vieta įžymi savo nuostabiaisiais koralų rifais, besitęsiančiais net 2 kilometrus. Čia žuvytės priplaukia tiesiog prie kranto. Tačiau, jei norėsite geriau pažinti Raudonosios jūros gyvūnijos pasaulį, užsidėkite nardymo kaukę ir pirmyn pasitikti naujų išgyvenimų!

Rojaus sala

Mėgautis Rojaus salos grožiu galėsite visą dieną. Jus atplukdys iki prieplaukos, o iš ten kateris nuplukdys iki koralų rifų. 
Vietoje visiems bus išdalintas povandeniniam plaukiojimui reikalingas inventorius, o toliau Jūs patys savarankiškai galėsite pažinti Raudonosios jūros turtus. Pietūs Jums bus patiekti krante esančiame restorane.

Badawya safaris

Išvyka į dykumą, kurios metu važinėjamės keturračiais motociklais, aplankome beduinų kaimą. Po pažinties su dykumų gyventojų buitimi, papročiais ir gyvenimo būdu Jūsų laukia įvairios dykumos pramogos: pasivažinėjimas kartingais bei vėjo traukiamais automobiliais, jodinėjimas kupranugariais ir įspūdinga vakaro programa. Keturračiai motociklai tik vienviečiai ir skirti ne jaunesniems nei 16 m. asmenims.